Arma Medical'e Hoş Geldiniz

Ultrason Jeli

Her türlü ultrasonografi ve dopler uygulamasında cilt ile prob arasındaki havayı keserek ultrasonografi dalgalarının cihaz ekranına daha net ve kesintisiz gelmesini sağlar.

Category:

Açıklama

Özellikler & Kullanım Şekli: Her türlü ultrasonografi ve dopler uygulamasında cilt ile prob arasındaki havayı keserek ultrasonografi dalgalarının cihaz ekranına daha net ve kesintisiz gelmesini sağlar. içerdiği aktif maddeler yüksek viskozite ve üretiminde kullanılan vakum teknolojisi sayesinde proba zarar vermez, kullanım esnasında vücuttaki tuzdan etkilenmez rahat bir ultrason sağlar. Hypoalerjeniktir, cildi tahriş etmez, yağ ve yağlı madde içermez, formaldehit ve tuz içermez, toksit tesiri yoktur, koku içermez.

İçerik: Deionized Water, Carbomer, Trietanol amin, Mono Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone.

Saklama Koşulları: 35°C’nin altında ve güneş ışığından uzakta, serin bir yerde muhafaza ediniz.

———————————-

English

Ultrasound Gel

Composition: Deionized Water, Carbomer, Trietanol amin, Mono Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone.

Properties & Use: In any kind of ultrasonography and doppler application, it cuts off the air between the skin and the probe and allows ultrasonographic waves to reach the device monitor in a more clear and uninterrupted manner. Since the vacuum technology used in production, active substances in its content and its high viscosity it does not damage the probe. It is not affected by the body salt during the use. It ensures an easy ultrasonography. It is hypoallergenic, does not irritate skin, and does not contain oil and oily substances. It does not contain formaldehyde and salt; it has no toxic effects and odor.

Storage: Keep in cool place, avoid from direct sunlight below 35°C