Arma Medical'e Hoş Geldiniz

Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı

Mediseptica Enzyme, endoskoplar, tıbbi ve cerrahi aletler, anestezi malzemeleri ile ısıya dayanıklı ve dayanıksız malzemelerin manuel olarak ön temizlik ve dezenfeksiyonuna kullanılır.

Açıklama

Mediseptica Enzyme Enzim Bazlı, Konsantre Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı

Mediseptica Enzyme tıbbi ve cerrahi aletler ile ısıya dayanıklı ve dayanıksız malzemelerin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılan, temizleyici enzimler içeren konsantre üründür. Korozyon önleyici maddeler içerir. Tüm materyallerle uyumluluk gösterir. Dezenfeksiyon işlemini yaparken aynı zamanda temizlik işlemini de gerçekleştirir.

  • Üçlü enzim ile hızlı temizlik ve dezenfeksiyon etkisi
  • Yüksek organik yükte bile etkin
  • Korozyona karşı koruyucu
  • Tüm materyallerde güvenle kullanım

Kullanım Alanı

Mediseptica Enzyme, endoskoplar, tıbbi ve cerrahi aletler, anestezi malzemeleri ile ısıya dayanıklı ve dayanıksız malzemelerin manuel olarak ön temizlik ve dezenfeksiyonuna kullanılır.

Kullanım Şekli

Mediseptica Enzyme hazırlamak için dozaj pompasını kullanınız. Küvete suyu doldurunuz. Dozaj tablosuna bakarak Mediseptica Enzyme ekleyiniz. 10-15 sn. homojen olarak dağılmasını bekleyiniz. Aletleri kullanımdan hemen sonra demonte ederek yerleştiriniz. Solüsyonun tüm aletleri kaplamasına dikkat ediniz. Küvetin kapağını kapatınız. Yaptığınız İşlemi kaydediniz. Etki süresince bekleyiniz. Tüm aletleri solüsyondan çıkarınız ve durulayıp, kurulayınız.

Mikrobiyolojik Aktivite:
Bakterisidal, fungusidal ve virusidal

İçerik:

Didesil Dimetil Amonyum Klorit 0,8 gr, Benzalkonium Klorit 0,5 gr.

Enzimler: Amylase, Protease, Lipase.

Yardımcı Maddeler ve Deionize Su.

Ürün Marka Hacim
Enzim Bazlı, Konsantre Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı Mediseptica 1 L
Enzim Bazlı, Konsantre Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı Mediseptica 5 L